Zápis do MŠ

Termín zápisu pro školní rok 2024-2025: 10.5.2024

Pro podání žádosti o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání můžete využít celé zápisové období: 2.-16.5.2024

Do konce zápisového období je zákonný zástupce povinen odevzdat ředitelce školy řádně vyplněnou dokumentaci o dítěti:
  1. písemnou  žádost zákonného zástupce o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání,
  2. evidenční list dítěte s vyjádřením lékaře,
  3. přihlášku ke stravování.
K zápisu vezměte také průkaz totožnosti zákonného zástupce a rodný list dítěte.

Vyplněné tiskopisy zasílejte elektronicky (identifikátor datové schránky zjdehcb, e-mail reditelka@msslavonice.cz ),

nebo poštou: Mateřská škola Slavonice, Brněnská 200, 378 81 Slavonice,

nebo osobně odevzdejte v den zápisu v MŠ. Můžete si prohlédnout třídy a další prostory školy, sledovat právě probíhající aktivity, zapojit se do činností a her.

Děti, které by měly nastoupit předškolní docházku v MŠ kdykoliv v průběhu příštího školního roku (
tedy i na jaře 2025), musí být přihlášeny už nyní.

Pro děti, které dosáhnou do 31.8. pěti let, je předškolní vzdělávání povinné.

Pro přijetí dvouletých dětí je rozhodující: dosažení věku 2 let do 31.8.2024, určitá míra samostatnosti a schopnosti komunikovat s dospělými, kapacita školy.

O přijetí dítěte do mateřské školy rozhoduje ředitelka školy ve správním řízení do 30 dnů. Následně se bude konat schůzka pro rodiče nově přijatých dětí. Datum schůzky ještě upřesníme.

Půjde Vaše dítě do školky?

Co bude potřebovatCo bude potřebovat