Den plný her a jarního tvoření - Od 0 do 99

Fond malých projektů Rakousko - Česká republika, Program Interreg V-A Rakousko - Česká republika.
V pátek 23. března jsme v naší mateřské škole využili širokou nabídku deskových a karetních her, které mají děti běžně k dispozici ve svých třídách, a pozvali jsme ke společné zábavě rodinné příslušníky, kamarády a známé všech věkových kategorií. Při hře jsme si také procvičili naše znalosti, vědomosti, matematické dovednosti, slovní zásobu, vytrvalost, paměť, smysly atd. V nabídce byla léty ověřená herní klasika, kterou dobře znali i ti dříve narození, ale i úplné novinky.
Velikonoce jsou za dveřmi, a tak jsme pro návštěvníky naší školy připravili také jarní dílničku, kde si mohli nabarvit velikonoční kraslice a vyzkoušet další tvořivé techniky k výrobě jarních dekorací.