Divadélko máma a táta - Čertovská pohádka

Koncem listopadu a začátkem prosince ve školce probíhají přípravy na veledůležitou návštěvu sv. Mikuláše a jeho doprovodu. K tomuto období také neodmyslitelně patří pohádky. Jednu veselou čertovskou nám v naší mateřské škole zahráli Máma s Tátou. S čertem Václavem a andělem Františkem jsme se naučili čertovská a andělská pravidla a dozvěděli jsme se, co všechno správný čert a anděl musí ovládat. Pohádka byla humorná, poučná, plná veselých písniček a samozřejmě - jak už to v pohádkách bývá - končila šťastně a optimisticky :-)