Hádanky od Večerníčka

Se svými hudebními nástroji za námi opět přijeli učitelé ZUŠ ve Žďáru nad Sázavou Leoš Drahotský a Miroslava Smékalová. Poznávali jsme melodie z večerníčků a známé i neznámé hudební nástroje pocházející z různých zemí a časů. Pohádkové melodie nám oba učitelé společně zahráli na saxofony, trubky, foukací harmoniku, klávesy, buben, dudy, basu, sluneční buben, pilu, didgeridoo, chrotu a banjolele. My jsme si procvičili nejen sluch a paměť, ale také jsme si zacvičili, zazpívali a zatančili.