Halloween

Poslední říjnový týden byl ve znamení strašidel. Halloween se sice slaví v anglicky mluvícíh zemích, ale děti se rády do kostýmů převlékají a zábavu, kterou přináší Halloween si parádně užily. Celý týden jsme vytvářeli různé halloweenské dekorace – létající netopýry, barevné lampionky, malé dýničky jako zápich do květináče. Společně jsme vydlabali dýni a vyřezali jsme z ní krásné dýňové strašidlo, naučili jsme se říkanku o strašidle a písničku o dýní.  Týden tvoření  jsme zakončili  diskotékou a překážkovou dráhou. Strašidla plnila úkoly a za ně pak byla odměněna diplomem a sladkostí. Halloweenský týden pak dětem  bude připomínat dýňová lucernička, kterou si rozsvítí doma s rodiči.
                                                                        D. Loudínová