Korálky poznání

Nový školní rok se pomalu rozjíždí a děti začínají plnit úkoly, které jim posílá naše kamarádka sova Hedvika. Získávají za ně v průběhu celého školního roku korálky, které představují jednotlivá témata. V nich poznáváme okolní svět a přírodu. Na konci roku si děti odnášejí náhrdelník s devíti korálky. V podzimních měsících objevujeme vodní svět (Živá voda), pozorujeme a zkoumáme proměny přírody (Barevný podzim), v zahradách rozvíjíme naše smysly, poznáváme drobné živočichy, kteří žijí v blízkosti lidských obydlí (Podzim v zahradách).