Kouzelný adventní čas - přípravy na Vánoce

Přípravy na vánoční besídku a nadělování jsou v plném proudu. Děti pracují na výrobě přáníček a drobných dárků pro své nejbližší, třídy jsou vyzdobené a školka voní po perníčkách, které si děti s pomocí svých učitelek samy upekly a nazdobily. Zkoušíme také tradiční vánoční kouzla a zvyky. Každý den se na chvíli sejdeme, abychom procvičili svoje hlásky a připravili program na besídku a vánoční zpívání u stromečku na náměstí. Těšíme se na dárky, které si děti za svoji práci jistě zaslouží.

Created by © 2014 - 2021 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign