Legohrátky II. - Od 0 do 99

2. března jsme uspořádali další Legohrátky. Tentokrát se „Legonadšenci“ z České republiky i Rakouska sešli v sále místního kulturního střediska. Nejmladší účastnici byly necelé 2 roky, nejstarší něco málo přes 70. V průběhu pěti hodin návštěvníci vytvářeli stavby z Lega a Dupla dle vlastní fantazie i podle návodů. Kluci dávali přednost modelům aut, lodí, letadel a helikoptér, malé slečny se více zaměřily na stavebnice domečků a nejrůznější sady fantastického světa Lego Friends. Nabídka byla opravdu veliká.