Podzim u Oveček a Kuřátek

Nastal podzim. Příroda změnila svůj kabát a všude kolem nás je plno barev. U Oveček i Kuřátek jsme využili podzimních plodů k různým hrám i tvoření. Děti ze třídy oveček si ve třídě vyrobily z hlíny a vody bláto, do kterého namáčely holínky a otiskovaly jejich stopy na papír. Děti z obou tříd se postupně seznamovaly s různými druhy ovoce a zeleniny. Děti ze třídy Kuřátek vyrobily z přírodnin nádhernou velkou mandalu a skřítky podzimničky. Zahrály si pohádku O veliké řepě, vyrobily papírové draky, kterými ozdobily prostor před mateřskou školou. Všechny děti se už moc těší, až začne foukat vítr a na poli za školkou si pustí velkého papírového draka.
                                                                                     L. Kudrfalcová