Povídání o lesní zvěři

O lese a lesních zvířátkách si s dětmi povídali lesní pedagogové Ing. Libuše Pavlišová, Zuzana Jebavá a Tomáš Machek – zaměstnanci Lesů ČR, Lesní správy v Českém Rudolci.

Kromě zajímavých informací nám do školky přinesli spoustu obrázků a trofejí, nechyběly ani ukázky zvuků a hlasů zvěře i ptáků, které dětem předvedl Tomáš Machek a Vašík Pavliš. V průběhu programu mohly děti uplatnit svoje zkušenosti a vědomosti. Ty se jim hodily i v závěru programu, kdy odpovídaly na otázky lesníků. Za správné odpovědi dostaly malou odměnu.