První výlety

Na prvních výletech už byly nejstarší děti ze třídy Žabek a Rybiček. Navštívily výstavu drobného zvířectva v areálu slavonické organizace Českého svazu chovatelů. Opět to byla pestrá a nevšední podívaná. Zúčastnily se také akce pořádané rehabilitačním oddělením dačické nemocnice s názvem „Den pro zdraví – Den plný pohybu“, kde si vyzkoušely různé rehabilitační pomůcky, zasportovaly si, naučily se správnou techniku mytí rukou a prohlédly a vyzkoušely si některé vybavení záchranářů. Pro děti bylo připraveno i malé občerstvení. Na závěr všichni dostali za své úsilí i malou odměnu.