ŠKOLNÍ ROK 2021 - 2022

Prázdniny skončily a mateřská škola je opět plná dětí. Děti se vrátily za svými kamarády, nově příchozí si kamarády teprve hledají. Našim cílem je společně s rodiči novým dětem adaptační období co nejvíce zpříjemnit a zvládnout tak, aby pro ně docházka do mateřské školy byla příjemná a radostná.
Poslední rok ve školství byl plný změn a nových pravidel, ale společně se snažíme naučit se rychle fungovat za nových podmínek. I v tomto školním roce máme otevřeno šest tříd.
Škola je druhým rokem zapojena do projektu Se Sokolem do života. Nejstarší děti se seznamují s německým jazykem. Hry v němčině jsou doplněny badatelskými aktivitami. Pro děti připravujeme vzdělávací a kulturní programy ve školce i mimo ni. Probíhat budou, pokud to aktuálně situace dovolí.
Společně se těšíme na nový školní rok a přejeme dětem co nejklidnější pobyt v naší mateřské škole.

Created by © 2014 - 2021 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign