Slavili jsme den dětí

Na malé třídní oslavy navázaly filmové pohádky ve sférickém kině.
Promítání filmů v „bublině“ sférického kina malým i dospělým divákům umožnilo nevšední zážitek. Nejmladší děti se vydaly na dobrodružnou výpravu do vesmíru s opičákem Cocomongem, starší děti s rodiči, prarodiči a dalšími seniory, kteří se s námi zapojují do školních i mimoškolních aktivit, měli možnost společně se svatojánskými broučky poodhalit tajemství stromů.

Hned následující den za námi přijelo Divadélko Divoloď s pohádkou Pokažené kouzlo.
Děti pomohly popletenému kouzelníkovi napravit jeho ještě popletenější kouzla, která zamotala děj nejedné známé pohádky. Díky dětem už je v nich opět všechno v pořádku.

Svátek oslavencům osladili drobnou mlskou manželé Petr a Petra Němcovi. Děkujeme.