Soví pošta dorazila k Motýlkům a Včelkám

Celým rokem nás provází sova Hedvika a její přátelé z lesa. Jsou našimi průvodci při poznávání přírody a okolního světa. Krásné slunečné dny v září jsme využili k delším výpravám po naší naučné stezce. Našim cílem byly vodní zdroje. Pozorovali jsme rostliny a drobné živočichy žijící v jejich blízkosti i ve vodě. Vodu jsme  z potoka a mokřadů nabrali do sklenic a přinesli do školky. Na pozorování jsme se vybavili obrovskou lupou. Různými experimenty jsme si přiblížili některé vlastnosti vody a koloběh vody v přírodě.