Sovy a dravci

Sova Hedvika tentokrát přiletěla  k Motýlkům a Včelkám s úkoly o dravcích a sovách k získání dalšího korálku poznání.
Děti podle obrazového materiálu, poslechu zvukových nahrávek a sledováním na PC života dravců a sov v záchranné stanici, poznávaly, jak se každý jmenuje, kde žije, čím se živí, ale i spoustu zajímavostí z jejich života. Pilně pak vyráběly soví čelenky, s nimi předváděly let po celé třídě a lovily myšky pro svá mláďata. Velkou zábavou byla také „Soví honička“ s plyšáky velkého výra Fíka a sovy Kulíška.