Sportovní dopoledne

V rámci akce „Měsíc náborů“, kterou připravila Fotbalová asociace ČR ve spolupráci s Lesy ČR, zorganizovala TJ Sokol Slavonice pro děti z MŠ a žáky 1.-2. tříd sportovní dopoledne. Na fotbalovém hřišti byly pro všechny malé sportovce připraveny různé disciplíny, které prověřily jejich zdatnost a sportovního ducha. Děti plnily úkoly s nadšením a některé jejich výkony svědčily o tom, že se mezi nimi najdou i talentovaní malí hráči, možná budoucí fotbalové hvězdičky. Nejen sportovní aktivity a jejich organizace, ale i zázemí s občerstvením byly výborně připravené. Na hřišti vládla pohoda, spokojenost a dobrá nálada. Navíc si všichni malí sportovci odnesli drobné odměny. Zaslouženě.