Ten dělá to a ten zas tohle

Každý má své povolání, práci čili zaměstnání. Většina dospělých chodí do práce, tak jako děti do školy a do školky.
Ve třídě Oveček se děti seznámily s různými druhy povolání dospělých. Vyrobili jsme si cukrářské dortíky, zahráli jsme si na lékaře, poslechli jsme si vlastní srdíčko doktorským stetoskopem. Pomohli jsme roztřídit dopisy podle tvarů do poštovních schránek a společně jsme zasadili cibulky do květináčů, o které se budeme pečlivě starat, zalévat je a pozorovat, jak nám z nich vyroste jarní květina.