Ukliďme svět, ukliďme Česko!

Cílem akce „Ukliďme svět, ukliďme Česko!“ je zbavit okolí odpadků a přispět tak ke zlepšení společného životního prostředí!

Na velký jarní úklid našeho okolí jsme se vypravili společně s kamarády z 1. třídy základní školy. Uklízeli jsme na naučné přírodovědné stezce, kam s dětmi často chodíme poznávat přírodu a hrát si. Díky společnému úsilí 53 dětí a 7 dospělých můžeme opět trávit čas v krásné přírodě. Na přibližně třech kilometrech jsme nasbírali 3,5 pytle odpadků, jednu pneumatiku a lopatu.