Umím pomoci kamarádovi v nouzi

Každoročně před prázdninami zařazujeme do programu také aktivity, kde se děti učí základy první pomoci, povídáme si o nejrůznějších situacích, které mohou ohrozit naše zdraví a jak jim předejít nebo co dělat, když už se nějaká ta nehoda stane. Děti v tomto věku by si asi ještě ve složitějších situacích samy neporadily. Naším cílem je vytvářet a upevňovat základy znalostí a různých dovedností, které přispějí k ochraně našeho zdraví a předcházení rizikům, které ho mohou poškodit.