Výuka na zkoušku

Prázdniny jsou za dveřmi a po nich 26 dětí z naší MŠ čeká nová, velmi důležitá životní role – role školáka. K lepšímu startu přispívají společné akce v prostředí základní školy, které pro nás připravují učitelky a žáci prvního stupně. V předposledním červnovém týdnu se naši budoucí školáci sešli se svou budoucí třídní učitelkou V. Kuklovou, vyzkoušeli si, jak se sedí ve školních lavicích, dostali také svůj první školní úkol a společně s druháky si zasportovali na hřišti. Pozdravit nás přišla také paní ředitelka J. Kašparová a její zástupce L. Schorný.
My jsme při této příležitosti předali pochvalu a poděkování čtenářům, kteří k nám celý rok pravidelně docházeli číst poobědovou pohádku.