Vzdělávání s nezbytnými opatřeními

Zvýšená hygienická a bezpečnostní opatření kvůli covidové pandemii přetrvávají. I přesto zahájila první skupina předškolních dětí předplavecký výcvik v Jindřichově Hradci.
Všechny třídy jsou opět plné dětí. Učitelky pro ně připravují aktivity, které vychází z našeho školního vzdělávacího programu. Zároveň probíhají přípravy na distanční výuku dětí, pro které je předškolní vzdělávání povinné. Výuka bude spuštěná tehdy, pokud do školky nebude moci přijít víc než polovina dětí, kterých se povinné vzdělávání týká.