Vzdělávání v období nouzového stavu

S ohledem na mimořádnou situaci v České republice vláda provádí různá opatření i v oblasti školství. Mateřské školy můžou prozatím fungovat v běžné režimu, samozřejmě za současného dodržování zvýšených hygienických opatření. Můžeme si hrát, zpívat, sportovat a být spolu... Proto prosíme všechny dospěláky o dodržování hygienických pravidel a respektování ochrany zdraví nás všech tím, že děti s příznaky nebo dozvuky nemocí necháváte doléčit doma a v budově MŠ používáte roušky a dezinfekci na ruce.  Děkujeme všem za spolupráci.

Doba je však nejistá, a proto jsme připravili komunikační systém pro případ distanční výuky nejstarších dětí a pro předávání informací a námětů pro domácí vzdělávání dětí všem rodičům.