PRÁZDNINOVÝ PROVOZ

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ BUDE PROBÍHAT OD STŘEDY 1.7. DO PONDĚLKA 31.8. 2020

ŠKOLNÍ ROK ZAČÍNÁ V ÚTERÝ 1.9. 2020DĚTI SE SEJDOU VE SVÝCH TŘÍDÁCH DLE AKTUÁLNÍCH SEZNAMŮ, KTERÉ PRO VÁS BUDOU PŘIPRAVENÉ NA SRPNOVOU SCHŮZKU S RODIČI. O TERMÍNU SCHŮZKY VÁS BUDEME INFORMOVAT NA NAŠICH WEBOVÝCH STRÁNKÁCH, V MŠ VYVĚSÍME INFORMACI O JEJÍM KONÁNÍ NA MÍSTECH K TOMU URČENÝCH.

Přejeme všem pohodové a prosluněné prázdniny, rodičům děkujeme za podporu a spolupráci. Dávejte na sebe pozor, abychom se
zase v září ve zdraví sešli.
Budoucím školákům pak přejeme mnoho úspěchů ve škole a krásné vzpomínky na léta strávená v naší mateřské škole.

Zaměstnanci MŠ

UPOZORNĚNÍ RODIČŮM

Stravné od 1.9. 2020

Z důvodu zvýšení cen potravin, elektrické energie a vody dochází v mateřské škole ke zvýšení poplatků za stravu takto:

UZAVŘENÍ MŠ V DOBĚ LETNÍCH PRÁZDNIN

Ředitelka MŠ oznamuje, že po dohodě se zřizovatelem bude Mateřská škola Slavonice v době od 20.7. do 7.8. 2020 uzavřena. Znovu otevřena bude od 10.8. 2020.

Organizace školního roku

Školní rok 2020-2021Školní rok 2020-2021