Děti slavily svůj svátek

Děti jsou pro rodiče tím nejvzácnějším darem, který dává životu smysl. Jednou do roka mají naši nejmenší svůj svátek. Tento den připadá na 1. června a patří všem dětem. Oslavy ve školce probíhaly celý týden. Učitelky pro děti připravily zábavné hry a soutěže, sportovní aktivity, školku navštívilo divadlo Šternberk s pásmem 3 krátkých maňáskových pohádek (O šípkové Růžence, O pejskovi a kočičce, O lišce, zajíci a kohoutovi). Pohádky herci doplnili známými písničkami, které si děti společně s nimi zazpívaly. Dalším zážitkem byla návštěva KD, kde Městské kulturní středisko věnovalo dětem ještě jeden divadelní dárek – pohádku „Jak víla Modrovláska splnila tři přání“ v podání CziDivadla Praha.
K oslavám samozřejmě patří také mlsání dobrot. I letos přispěli manželé P. a P. Němcovi drobnými sladkostmi do dárkových balíčků. Maminka B. Cimbálníková se synem Kryštofem připravili sladké překvapení pro třídy Rybiček a Žabek. Děkujeme.