Vítejte na stránkách naší mateřské školy

• image 89
  • image 83
  • image 85
  • image 81
  • image 86
  • image 75
  • image 87
  • image 73
  • image 88
  • image 76
  • image 74
  • image 84
  • image 90
  • image 91
  • image 92
  • image 93
  • image 94

Motto

Všechno, co opravdu potřebujeme znát o tom, jak žít, co dělat a jak být, se můžeme naučit v mateřské škole

(R. Fulghum)

Vize naší školy

Usilujeme o to, abychom dny v naší mateřské škole prožili příjemně, zažívali radost a uspokojení z objevování, učení, poznávání a úspěchů. Cestou přirozené výchovy chceme rozvíjet samostatné a zdravě sebevědomé děti, podporovat rodinnou výchovu a poskytovat dětem příležitosti k aktivnímu učení v laskavém a bezpečném prostředí.

Webové stránky naší školy

Najdete zde aktuální informace o škole, o vzdělávací nabídce, aktivitách školy a mnoho dalšího.

Fungují také jako oboustranný komunikační kanál. Nebojte se jej využít, vaše názory a dotazy jsou pro nás cenným zdrojem informací.