Jaro u Oveček

I když si na jaro musíme ještě chvíli počkat, z teplých krajin se už vrací první ptáci. Jako symbol příchodu jara jsme si ve třídě Oveček vyrobili a nazdobili ,,klíč k jaru". Pro nás je tradiční návrat čápů, a proto jsme společně s dětmi vytvořili z kartonu vysoký komín, který jsme ve skupinách nabarvili štětcem. Poté jsme na komín natiskli houbou ,,cihly". Na zahrádce při pobytu venku děti nasbíraly malé větvičky, abychom mohli pro čápy udělat na komíně hnízdo.  A naše vyrobené čápy, kteří přiletěli na komín, můžete navštívit v týdnu od 11.dubna 2022 v městském Infocentru ve Slavonicích.
                                                                                                                          L. Kudrfalcová