Olympiáda – zimní sporty

V době zimní olympiády si děti ve třídě Kuřátek také zasportovaly. Společně jsme nesli pochodeň a zapálili oheň. Složili jsme olympijské kruhy a maskoti nám představili jednotlivé disciplíny. Dva týdny byly naplněné radostí ze sportování a získávání nových dovedností. Děti si vyzkoušely boby, hokej, krasobruslení a taky rychlobruslení. Byla soutěž ve slalomu na lyžích. Děti závodily v biatlonu a při skocích na lyžích jsme trénovali bezpečné dopady. Při ranních činnostech děti zdobily brusle dle vlastní fantazie, tiskly olympijské kruhy, jezdily s bruslařem po ledě, střílely puk do branky a lyžaře učily obloučky. Na konci děti obdržely medaili, diplom a sladkost. Sportu zdar!
                                                                                 D. Loudínová