Masopustní karneval

Přišel čas masopustních radovánek. Tradicím a zvykům věnujeme ve školce velkou pozornost, a tak ve všech třídách paní učitelky připravovaly pro děti programy, které jim tyto zvyky a tradice přiblížily. Uspořádali jsme také masopustní karneval. Přehlídka masek – často velmi originálních – byla opět velmi pestrá. Za jejich přípravu chválíme rodiče a prarodiče.
O pár dní později se šly děti podívat na masopustní průvod místních důchodců. Starší děti doprovodily masky až na náměstí, kde si všichni společně zatančili.