Pokyny pro rodiče

Vzhledem k současné situaci týkající se pandemie COVID-19 žádáme rodiče o ZODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP ke zdraví všech osob přítomných v MŠ.

Škola se řídí platnými předpisy, zejména dokumentem MŠMT „Provoz škol a školských zařízení ve školním roce 2020/2021 vzhledem ke COVID-19“ a aktuálními pokyny vlády.
Sledujte informace týkající se případných změn na nástěnkách tříd a školním webu.

Pobyt dětí v prostorách MŠ JE BEZ ROUŠEK.

Dítě může být přijato pouze bez akutních zdravotních potíží (rýma, kašel, teplota, bolest břicha…). Pokud se příznaky projeví během dne, kontaktuje učitelka zákonného zástupce a informuje ho o nutnosti bezodkladného vyzvednutí dítěte z MŠ.

Při vstupu do budovy MŠ používá doprovod dítěte roušku a dezinfekci na ruce.

Po příchodu do šatny změří učitelky dítěti teplotu bezkontaktním teploměrem, dohlédnou na řádné umytí rukou před vstupem do třídy.

Prostory MŠ jsou pravidelně uklízeny, větrány a několikrát denně dezinfikována riziková místa dle vnitřních předpisů školy.

Škola v průběhu školního roku zváží dle aktuálního stavu konání sportovních, kulturních a společných vzdělávacích aktivit. Jejich konání není obecně zakázáno.

Rodič má POVINNOST NAHLÁSIT PŘI ZJIŠTĚNÍ PŘÍZNAKŮ NEBO POTVRZENÍ COVID-19 tuto skutečnost vedení školy. MŠ následně ve spolupráci s KHS zvolí další postup.

Organizace školního roku

Školní rok 2020-2021Školní rok 2020-2021