Provoz školky - pokyny pro rodiče

Vzhledem k současné situaci týkající se pandemie COVID-19 žádáme rodiče o ZODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP ke zdraví všech osob přítomných v MŠ.

Škola nemá povinnost děti testovat na přítomnost viru Covid-19.

Při vstupu do budovy MŠ používá doprovod dítěte respirátor a dezinfekci na ruce.

V šatnách udržujte rozestupy, případně vyčkejte do uvolnění prostoru na chodbách.

Pobyt dětí a pedagogů v prostorách MŠ JE BEZ ROUŠEK.

Po příchodu do MŠ se dítě převlékne v šatně, učitelky dohlédnou na řádné umytí rukou před vstupem do třídy.

Dítě může být přijato pouze bez akutních zdravotních potíží (rýma, kašel, teplota, bolest břicha…). Pokud se příznaky projeví během dne, kontaktuje učitelka zákonného zástupce a informuje ho o nutnosti bezodkladného vyzvednutí dítěte z MŠ.

Dětem uložte do kapsářů 1 roušku zabalenou v igelitovém sáčku.

Rodič má POVINNOST NAHLÁSIT PŘI ZJIŠTĚNÍ PŘÍZNAKŮ NEBO POTVRZENÍ COVID-19 tuto skutečnost vedení školy. MŠ následně ve spolupráci s KHS zvolí další postup.

Organizace školního roku

Školní rok 2021-2022Školní rok 2021-2022