Mobilní planetárium Morava

Fond malých projektů Rakousko - Česká republika, Program Interreg V-A Rakousko - Česká republika.

Rodinný film Polaris o putování dvou přátel – ledního medvěda a tučňáka – nás přenesl do vesmíru. Kromě zábavy nám sledování filmu přineslo také spoustu nových a zajímavých informací, které zejména dětem umožní rozvíjet zvídavost a pochopení okolního světa. Bavili se i dospělí, protože sledování projekce na kopuli planetária je pro všechny – malé, starší i nejstarší diváky neobvyklým zážitkem.