Školáci učí předškoláky

Konec září se vydařil, počasí bylo téměř letní, a tak jsme se opět sešli s prvňáky a jejich paní učitelkou Mgr. Kuklovou, tentokrát na dopravním hřišti. Starší kamarádi nám pomohli s přípravou na jízdu na koloběžkách a kolech, vybavili nás cyklistickými helmami, vysvětlili základní pravidla, poučili nás o bezpečné jízdě a přecházení vozovky. Připravili pro nás několik dopravních situací, které jsme museli vyřešit - chodci na přechodu pro chodce i na okraji vozovky, překážky a práce na silnici apod. Za pohodovou jízdu bez nehody dostali naši předškoláci originální vlastnoručně zhotovené magnetky s obrázkem školy, které pro nás vytvořili druháci s paní učitelkou Mgr. Noskovou.