Rybičky

Třídní učitelka Martina Krčmáriková

Hana Nováková

Jsme děti ve věku 5 až 7 let. Žijeme společně ve „vodním světě“ a snažíme se objevovat a poznávat světy další a nové. Všechno nás zajímá, chceme si všechno vyzkoušet. Hrajeme si, tvoříme, dovádíme a připravujeme se do školy. Snažíme se být třídou, kde se všichni navzájem respektují, kde bychom se měli cítit spokojeně a bezpečně.
Cílem je upevňování získaných zkušeností a dovedností dětí, obohacování jejich vědomostí o další nové poznatky, které uplatní při řešení běžných životních situací a při vstupu do první třídy základní školy, vést děti k samostatnosti v chování a jednání se svými vrstevníky i dospělými, učit je hodnotit svoje výsledky vlastní práce i důsledky chování.