Prázdninové úpravy MŠ

V době letních prázdnin vždy provádíme opravy a úpravy prostor mateřské školy. Letos proběhla rozsáhlejší rekonstrukce podlah ve třídách a chodbě II. bloku, došlo také k vytvoření nové zástěny mezi třídami. Pořídili jsme skříně a regály k uskladnění pomůcek a výtvarného materiálu. V rámci úprav jsme také zřídili klidné místo pro individuální práci s dětmi. Do přípravných a úklidových prací se zapojili i rodiče dětí, jejich známí a rodiny zaměstnanců školy. Všem patří velký dík. Byli to: Michal Petrik, Luboš Cimbálník, Kateřina Bilíková, Lukáš Tržil, Tomáš Geisler, Dominik Nevrkla, Radomír Špringer, Jiří Matoušek.

Created by © 2014 - 2021 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign