Vánoční příběh

Lála a Máša zapomněly na Vánoce. Když si Lála uvědomila, že je Štědrý den, měly s Mášou co dělat, aby stihly všechno připravit. Naštěstí jim pomohly děti…
Divadélko v podání našich učitelek Kristýny Plickové (autorky příběhu) a Vítězslavy Benešové nám připomnělo, kolik práce to dá, když chceme mít Vánoce, jak se patří – v naklizeném a vyzdobeném domově, se stromečkem, kaprem, cukrovím a dárky.
Dozvěděli jsme se, kdo naděluje dárky u nás, v Americe, v Rusku, v Řecku.
Společně s Mášou jsme si zazpívali koledy.
Co je ale nejdůležitější? Přece čas, který strávíme s našimi rodinami a přáteli.
Také nás čeká ještě spoustu práce. Doděláváme vánoční přáníčka, dárky a dekorace, učíme se básničky a koledy. Určitě všechno stihneme a až k nám Ježíšek dorazí, budeme mít všechno připravené.