Včelky - výlet do Mutišova na Kryzanovu farmu

Včelky se v úterý 4.6. vypravily na výlet vláčkem do Mutišova na Kryzanovu farmu. Cesta vlakem rychle utekla. Na farmě nás přivítala paní Hana Kryzanová, která dala dětem ochutnat čerstvé mléko od kraviček a sýry vlastní výroby. Poté nás provedla celou farmou. Viděli jsme kuřátka, telátka, vepříky, kočky, slepice, kohouta a krmili jsme koně. Velkým zážitkem bylo i sezení v traktoru a zpěv písní za doprovodu kytary od zaměstnance Honzy. Při čekání na zpáteční vlak si děti ještě pohrály na místním dětském hřišti. Dopoledne uteklo rychle a s pěknými zážitky jsme se vrátili zpět vlakem do Slavonic.
                                                                                                   H. Kšírová, S. Wagner